olo_3 pisze:"Cóż z tego ze przyłbica otwarta jak łeb zakuty"
olo_3 pisze:Można swój poziom systematycznie podnosić- wyciągając woski z rad bardziej doświadczonych, lub go zaniżać cofając się do epoki lat 50. Woski pozostawiam do osobistych przemyśleń.
Poziom wypada podnosić na wszystkich płaszczyznach - na płaszczyźnie dyskusji też.
Obserwuję to forum z miesznymi uczuciami - sporo fajnych Ludzi którzy poradzą, pomogą i ........ grupka stworków,
które dokładnie nie przczytają ...... ale za to z upodobaniem podogryzają.
Z prktyki wiem, że największy błąd jaki w stosunku do stworków często popełniamy to podejmowanie najmniejszej polemiki, próba nojdrobniejszego tłumaczenia naszego stanowiska. To tylko dodaje im mocy. Zignorowani całkowicie ... , rozwiewają się jak mgiełka. A co istotne dyskusja nie odbiega od tematu.
numerek pisze:sam zbudowalem 2 maszyny cnc i nigdy ich tu nie pokażę -nie dlatego że się ich wstydzę ale dlatego ze nie chce mi się odpierać atakow
Jeśli nie pokażesz to znaczy że stworki wygrały.
Niczego nie musisz odpierać. Jeśli ktoś z tym co pokażesz ma problem to..... jego i wyłącznie jego problem.
Fajny imaczek. Do zastosowań o jakich napisałeś powinno być OK.
Ponadto pozwoli to nabyć własnego doświadczenia a tego nic nie zastąpi.